Çalış, İnan ve Gülümsesen Yeter! Yeter mi? Tabii ki Yeter!

Sevgili genç;

Liseden üniversiteye uzanan yolun, hayatının en önemli virajlarından biri olduğunu biliyoruz. İnanıyoruz ki bu yolculuk, senin için daha iyiye ve daha güzele doğru müthiş bir değişimin, dönüşümün başlangıcı olacak. Yakın Doğu Üniversitesi olarak bu önemli süreçte yol arkadaşın olmaya hazırız. Geçtiğimiz 2 yıl boyunca olduğu gibi bu yıl da hep birlikte #gülümsesenyeter diyerek üniversite ve meslek tercihlerinizi, geleceğe dair hayallerinizi paylaşacağız. Çünkü, çalışmanın ve inanmanın yanında her şartta olumlu düşünebilmenin, hayata gülümseyerek bakabilmenin; başarının ve mutluluğun gerçek sırrı olduğunu biliyoruz. Sadece üniversite hedefimize ulaşmanın değil; kendimize ve toplumumuza katkı sağlamanın, güçlü aile bağlarımızın, sağlam sosyal ilişkilerimizinve hatta başkalarına ilham olabilmemizinsihiri bu gülümseyen bakışımızda saklı!

Bu nedenle geleceğimiz olan siz gençlerimizin gülümsemesi bizim için çok değerli! Hazır mısın sen de gülümsemeye, gülümsedikçe daha başarılı ve mutlu bir geleceğe yol almaya? Haydi o zaman, hazırla en güzel gülüşünü, yarışmamız var!

Gülümsemeli, Selfie’li Yarışma

Selfie yeteneğine güveniyorsan, “bu konuda üstüme tanımam” diyorsan hazırla gülümsemeni… Kampanya sonunda en başarılı selfie’yi çeken bir arkadaşımızı, güzel bir sürpriz bekliyor! En içten gülen fotoğrafını #gülümsesenyeter hashtagi ile Instagram üzerinden @yakindoguuniversitesiofficial’ı etiketleyerek paylaş; velinle birlikte Kuzey Kıbrıs’ta tatil kazan! 2 gün boyunca misafirimiz olarak Kıbrıs’ın güzelliklerini keşfetme ve Yakın Doğu Üniversitesi’ni daha yakından tanıma şansını kaçırma!

Unutmadan; fotoğraflarınızı Facebook sayfamızdaki #gülümsesenyeter albümümüzde ve instagram sayfamızda biriktiriyoruz.
Not! Fotoğrafını görebilmemiz için sen de bizi etiketlemeyi ve profilinin açık tutmayı unutma lütfen!

Sevgilerimizle…

@yakindoguuniversitesiofficial


 1. “Gülümse Sen Yeter” yarışması 14 Haziran 2019 tarihine kadar Yakın Doğu Üniversitesi (bundan sonra YDÜ olarak adlandırılacaktır) Instagram sayfası üzerinden düzenlenmektedir. Resmi Instagram hesabımız: @yakindoguuniversitesiofficial
 2. YDÜ’nün, KKTC’ye bağlı bir kurum olması ve bu yarışmanın yetenekle kazanma usulü le olması sebebiyle Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
 3. “Gülümse Sen Yeter” yarışmasına katılan kullanıcıların gülümseyen selfielerini çekip #gülümsesenyeter hashtag’ini kullanarak Instagram hesaplarından paylaşmaları gerekmektedir.
 4. Yarışmaya katılan kullanıcıların Instagram hesaplarının gizli olmaması, takibe açık olması gerekmektedir.
 5. Yarışmanın kazananı 18 yaşından küçük ise yarışma ödülünü ancak velisiyle alabilir.
 6. YDÜ’nün belirtmiş olduğu şartları eksiksiz yerine getiren yarışmacılar katılmaya hak kazanacaklardır.
 7. Yarışma 14 Haziran 2019 tarihinde sonlanacaktır. Saat 17.00’dan sonra paylaşılan fotoğraflar geçersiz sayılacaktır.
 8. Yarışmaya katılım için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Yarışmaya katılan kullanıcıların fotoğrafları arasından en çok beğenilen ve YDÜ tarafından seçilen 1 ögrenci ve ögrencinin velisine (ebeveyn olması koşulu ile) Haziran ayının son haftasında 1 gece 2 günlük Kıbrıs YDÜ gezisi hediye edilecektir.
 9. Ödül kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez; kazanılan hak nakde veya mala çevrilemez.
 10. Kazanan katılımcılar 18 Haziran 2019 tarihinde YDÜ Facebook ve Instagram hesaplarından açıklanacaktır. Kazanan kişilerin kampanya sayfasında ilan edilmesi kazanan şahıslara tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazananlar sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez. Ödül kazanan talihlilerin ödüllerini almak üzere bilgi@neu.edu.tr adresine iletişim bilgilerini içeren e-posta göndermeleri gerekmektedir.
 11. Kazanan katılımcıların 21 Haziran 2019 tarihine kadar, e-posta aracılığıyla ad-soyad, iletişim bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. Kullanıcılar paylaştıkları bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Yarışmayı kazanan katılımcılardan kişisel bilgilerle ilgi yanlış beyanda bulunanlar ödül alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda yanlış bilgi paylaşımından dolayı doğacak problemlerden YDÜ sorumlu değildir.
 12. Yarışma boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etklieyecek, bilgisayar teknolojlerininkötü niyetle kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya hak edilen ve kazanılan ödüller tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün yarışma verilerin, ödül hakkını, üyeliğin hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir.
 13. Bir kişi sadece bir defa ödül kazanabilecektir. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespit halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
 14. YDÜ, yarışmayı önceden duyurmaksızın istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar.
 15. YDÜ, yarışmayla ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 16. YDÜ’de okuyan ve çalışanlar kampanyaya katılamaz. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
 17. Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgler, sahiplerinin izni olmaksızın kampanyayla ilgli kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır. Ancak katılımcıların, kazanmaları durumunda ad-soyad-şehir bilgilerinin YDÜ sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını ve ad-soyad-TC kimlik no, adres-telefon bilgilerinin havayolu ve konaklama firmasına verilmesini kabul ederler.
 18. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.
 19. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, YDÜ’nün kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.


Siz Sorun Sadık Hoca Cevaplasın

© Copyright 2019 | Near East Technology